© 2023 roletyonline.eu | zamowienia@roletyonline.eu | +48 696 416 698

03 sierpnia 2020

Rolety i żaluzje – przegląd oferty rynkowej

Rolety i żaluzje – przegląd oferty rynkowej

 

Żaluzje i rolety to doskonała alternatywa dla tradycyjnych zasłon i firanek, które od dawna już stosujemy w naszych oknach. Coraz częściej decydujemy się jednak albo na połączenie tych dwóch elementów dekoracji albo na montaż wyłącznie rolet czy żaluzji.

O ile jeszcze kilkanaście lat temu mogliśmy wybierać tylko między zasłonkami, firankami, a żaluzjami aluminiowymi, to dziś mamy na rynku szeroki wybór dostępnych typów rolet czy żaluzji. Pierwszym wyborem, przed którym stajemy to właśnie wybór produktu. Wśród rolet możemy wybierać między roletami materiałowymi, roletami dzień i noc czy roletami rzymskimi. Dodatkowo znajdziemy wśród nich jeszcze typy - rolety mini, rolety klasyczne, montowane do ściany, rolety montowane do sufitu, rolety w kasecie, rolety dachowe, rolety ścienne itp.

 Z kolei wśród żaluzji mamy wspomniane żaluzje aluminiowe, żaluzje drewniane, żaluzje bambusowe czy też żaluzje plisowane. Tutaj także czeka nas wybór spośród różnej szerokości lameli czy też rodzaju drewna. Co najważniejsze jednak, każdy w tych produktów jest dziś dostępny w niezliczonej wręcz ilości kolorów i z różnymi materiałami. Właśnie to decyduje o tym, że żaluzje i rolety to dziś najbardziej popularny sposób dekoracji okien. Wśród rolet możemy bowiem wybrać rodzaj materiału, który zostanie użyty w naszej rolecie. Możemy zdecydować o jego grubości, teksturze a także kolorze. Podobnie w przypadku żaluzji plisów - tu także możemy wybierać wśród najróżniejszych materiałów, tekstur i wzorów. Nawet żaluzje drewniane i aluminiowe możemy zamówić w różnorodnych kolorach, które bez trudu dopasujemy do wystroju naszego pomieszczenia.

Właśnie dzięki temu, że rolety i żaluzje są dostępne w tak wielu wersjach możemy stosować je w każdym domu - niezależnie od tego jak urządziliśmy pomieszczenie.

 

roletyonline logotyp