Umów się na darmowy pomiar i prezentację produktu

Zadzwoń +48696416698 lub napisz zamowienia@roletyonline.eu

© 2023 roletyonline.eu | zamowienia@roletyonline.eu | +48 696 416 698

Rolety w kasecie

Rolety kasetowe na wymiar

  Rolety w kasecie to estetyczna forma dekoracji naszego okna. Dzięki wykorzystaniu kasety maskujemy rolkę z materiałem, a cała roleta wygląda ciekawie i wbrew pozorom praktycznie nie rzuca się w oczy.

  Jeżeli szukacie rolety dzień i noc w kasecie, ale zależy wam na estetyce to proponujemy właśnie rolety w kasecie. Oferta rolet w kasecie umożliwia nam nie tylko wybór materiału czy jego kolorystyki, ale również koloru kasety. Dzięki temu wybrana przez nas roleta będzie pasowała do koloru ramy okiennej. Coraz częściej bowiem sięgamy po ramy innego koloru niż tradycyjny biały.

  Rolety w kasecie, podobnie jak inne rolety, możemy również zamawiać na wymiar. Kaseta nie stanowi tu żadnej przeszkody. Producenci przycinają ją na potrzebną klientowi szerokość. Co jest ważne w przypadku rolet w kasecie, posiadają one najczęściej również listwy boczne tzw prowadnice, które maskują boki rolety. Dzięki montażowi rolety w kasecie, staje się ona niejako integralną częścią naszego okna. Roleta i jej mechanizm są ukryte w estetycznej kasecie, a krawędzie rozwiniętego materiału maskujemy listwami bocznymi.

  Co ważne montaż rolety w kasecie jest wbrew pozorom dość prosty. Kasetę można montować za pomocą śrub lub taśmy dwustronnej, podobnie jak listwy boczne.

roletyonline logotyp